7. marca je v Ljubljani potekalo finalno tekmovanje v streljanju z zračnim orožjem. Našo šolo je zastopal Timotej Lenarčič, dijak 2. letnika programa gozdar, ki je dosegel odlično 7. mesto s serijsko puško.
Timotej, iskrene čestitke.
7. marca je v Ljubljani potekalo finalno tekmovanje v streljanju z zračnim orožjem. Našo šolo je zastopal Timotej Lenarčič, dijak 2. letnika programa gozdar, ki je dosegel odlično 7. mesto s serijsko puško.
Timotej, iskrene čestitke.