Dijaki Blaž, Andraž, Eneja in Edvin iz 3. e so pripravili članek o ekskurziji v Državni zbor RS in Hišo Evropske unije. V njem so predstavili potek dneva ter svoje vtise o delovanju slovenskega in evropskega parlamenta. Članek je nastal v okviru dela novinarske ekipe. Preberite ga na povezavi.

