V petek, 15. marca 2019, so slovenski šolarji protestno zapustili šolske klopi in se pet do dvanajstih zbrali na Kongresnem trgu v Ljubljani.
Tam so bile tudi dijakinje iz 2.z, ki so pred tem pripravile plakate in se priključile množici mladih.
V petek, 15. marca 2019, so slovenski šolarji protestno zapustili šolske klopi in se pet do dvanajstih zbrali na Kongresnem trgu v Ljubljani.
Tam so bile tudi dijakinje iz 2.z, ki so pred tem pripravile plakate in se priključile množici mladih.